header

Diskuze

Jméno
Email
Text
Opište 24:

Šony | 02.04.2015 10:38:33 |
Paseky budou v provozu, ovšem bez Jezírka. Není z čeho nahrnout a slalom by se vyjezdil, až na holou zem. :-(


smitke | 01.04.2015 13:29:14 |
Šony tak jak to vypadá s jezírkem v jablonci napadlo docela dost a na hermině muselo taky


Šony | 23.03.2015 12:06:12 |
Jestli bude pršet, tak to vypadá bledě, zatím stále doufáme.
V případě, že nebude možné udělat slalom s jezírkem, zvažujeme, že uděláme pouze přejezd s nejnižším nájezdem, pokud bude zájem a slušné počasí.
J.


smitke | 19.03.2015 09:35:42 |
Jak to vypadá s jezírkem nedělním na příští týden


René Sedlář | 24.08.2014 12:33:20 |
Dobrý den snowboardoví přátelé,

dnes jsem náhodou objevil tento web a jsem docela rád, že se to rozjelo...nevím ale před časem (v rámci let) jsem sháněl informace o pořádání Race závodů v ČR a nedokázal jsem se na nikoho zkontaktovat...
Nicméně kdyby se tady našel, jakože určitě najde, koupil bych použité retro slalomové i GS boardy, Burton Factory Prime, F2 Beamer, i asymetriky Goofy, případně Freestyle Burton AIR, PROmodely a jim podobné...nabídněte, na ceně se domluvíme, jezdím po celé ČR

René, fanda nejenom F2 ze Zlína
602749139


Jakubec | 12.04.2014 14:24:32 |
Zdravím .. Kdy na tuto webovou stránku hodíte žebříček za rok 2014 ? :-)


Vojtěch kuh | 17.03.2014 21:22:00 |
Jestli budou zavody v herlickach rozseknu zítra.Ale jestli ma někdo kontakty na stohu tak mu pomůžu udelat zavody tam.U nas je uz malo snehu. cus


Petr Vocel | 17.03.2014 11:44:41 |


Leoš | 15.03.2014 18:20:32 |
Vojto budou závody v Herličkách?


Mirek Podhorecký | 17.02.2014 19:01:04 |
Čuz, Vocelík si užívá na Kanárech a já dostal o Viktora za úkol vzít muziku na Stoh. Nemá někdo volno v autě v So ráno (přinejhorším teda i v Pá večer) a mohl by mě vzít s prknem, bednou a stojanem? díky,
mob.:724311066
P.S. Zpátky to odveze Vocel, přijede v So večer - jestli ho teda něco v moři nesežere :-)


První <   4   5   6   7   8   9   10   > Poslední