ÚVOD
KALENDÁŘ
PROPOZICE
DISKUZE
VÝSLEDKY
Sezóna 2016/2017
Sezóna 2015/2016
sezóna 2014/2015
sezóna 2013/2014
Sezona 2012/2013
Sezona 2011/2012
Sezona 2010/2011
ŽEBŘÍČKY
Žebříček 2012
Žebříček 2013
Žebříček 2014
Žebříček 2015
FOTO
SEZÓNA 2012/2013
SEZÓNA 2011/2012
SEZÓNA 2010/2011
ARCHIV
VIDEO
Dolní Lomná
Paseky nad Jizerou
Sedloňov
Staré Hamry
BAZAR
KONTAKT
Diskuze
Jméno
Email
Text
Opište
24
:
Šony
| 02.04.2015 10:38:33 |
Paseky budou v provozu, ovšem bez Jezírka. Není z čeho nahrnout a slalom by se vyjezdil, až na holou zem. :-(
smitke
| 01.04.2015 13:29:14 |
Šony tak jak to vypadá s jezírkem v jablonci napadlo docela dost a na hermině muselo taky
Šony
| 23.03.2015 12:06:12 |
Jestli bude pršet, tak to vypadá bledě, zatím stále doufáme.
V případě, že nebude možné udělat slalom s jezírkem, zvažujeme, že uděláme pouze přejezd s nejnižším nájezdem, pokud bude zájem a slušné počasí.
J.
smitke
| 19.03.2015 09:35:42 |
Jak to vypadá s jezírkem nedělním na příští týden
René Sedlář
| 24.08.2014 12:33:20 |
Dobrý den snowboardoví přátelé,
dnes jsem náhodou objevil tento web a jsem docela rád, že se to rozjelo...nevím ale před časem (v rámci let) jsem sháněl informace o pořádání Race závodů v ČR a nedokázal jsem se na nikoho zkontaktovat...
Nicméně kdyby se tady našel, jakože určitě najde, koupil bych použité retro slalomové i GS boardy, Burton Factory Prime, F2 Beamer, i asymetriky Goofy, případně Freestyle Burton AIR, PROmodely a jim podobné...nabídněte, na ceně se domluvíme, jezdím po celé ČR
René, fanda nejenom F2 ze Zlína
602749139
Jakubec
| 12.04.2014 14:24:32 |
Zdravím .. Kdy na tuto webovou stránku hodíte žebříček za rok 2014 ? :-)
Vojtěch kuh
| 17.03.2014 21:22:00 |
Jestli budou zavody v herlickach rozseknu zítra.Ale jestli ma někdo kontakty na stohu tak mu pomůžu udelat zavody tam.U nas je uz malo snehu. cus
Petr Vocel
| 17.03.2014 11:44:41 |
Výbornej článek, to si přečtěte.
http://www.wsnwaterski.cz/clanky/interview/sony-brothers-vic-nez-vasen?fb_action_ids=10203004417458842&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582
Leoš
| 15.03.2014 18:20:32 |
Vojto budou závody v Herličkách?
Mirek Podhorecký
| 17.02.2014 19:01:04 |
Čuz, Vocelík si užívá na Kanárech a já dostal o Viktora za úkol vzít muziku na Stoh. Nemá někdo volno v autě v So ráno (přinejhorším teda i v Pá večer) a mohl by mě vzít s prknem, bednou a stojanem? díky,
mob.:724311066
P.S. Zpátky to odveze Vocel, přijede v So večer - jestli ho teda něco v moři nesežere :-)
První
<
4
5
6
7
8
9
10
>
Poslední