header

Diskuze

Jméno
Email
Text
Opište 24:

Petr | 06.11.2011 16:08:35 |
Ahojte, na světě je termín na první akci sezóny kemp a závody v Nassfeldu. Koná se 9.-12. prosince 2011 (pá-po) kdo nedostal propozice mejlem ať si o ně zatím napíše na moji adresu v záhlaví. Později přibudou i zde.


Jiří | 28.10.2011 23:25:07 |
Zdravím dá se koupit v evropě snowboard od fy.Donek ?





Leoš | 08.07.2011 11:45:59 |
Zdravím.
Má někdo zájem jezdit trénovat v brakách na podzim? Mám zamluvenou sjezdovku na ledovci. Celkem 4 termíny . Kdo má zájem ozvěte se . Tel 608352711 Leoš


Jarin | 12.05.2011 22:48:13 |
Ahoj všichnizávodníci, před letošním vyhlášení výsledků sezóny vás zvu na malý cyklovýlet v sobotu 14.5.

posílám mapu výletu na kole pro cyklisty:
Start: od Hermíny cca 11h ve 12:20h svačinka na Jizerce
Cíl: Hermína
http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=48604

a odkaz na výlet pro rodiče a děti:
Start: Jizerka cca 10:30 směr Snědava
Cíl: Jizerka 12:20 sraz z cyklo skupinou

http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=44143

Čau Jarin


Pevo | 13.04.2011 08:54:08 |
Koukám Paseky bílo, nedáme jezírko ? :)))


vitas | 30.03.2011 11:24:34 |
Tak jezírko ee?? škoda, zrovna Brno má natrénováno jak nikdy. V Saalbach bylo tolik vody, že jezírko nikoho nemůže rozhodit :o)) Borci-Š dejte echo kde party...


Šony | 23.03.2011 19:01:40 |
Ahoj,
v neděli se rozhodne, zda se uzkuteční poslední závod sezóny, očekávané Jezírko. Podle aktuálních informací to zatím vypadá nadějně.
Jirka


Miloš | 07.03.2011 09:19:40 |
Díky za tip, Tazíku.

Prdecká lyže zní dobře, ale raději počkám do zítřka, jestli bude potvrzen závod na SNB. Pokud ne, nevadí (zvolím náhradní program na Hintertuxu). MM


taziiik | 03.03.2011 11:22:24 |
-> Miloš: pokud máš na mysli víkend 12.-13.3. tak se můžeš přihlásit na tyhle závody:

12.03.2011 PRDECKA LYZE 2011 mistrovstvi Pasek/Jiz.
so 12.3.sjezd na Obeni sjezdovce, ne 13.3.obri sl.na Pizaru


Miloš, ROOK | 02.03.2011 23:09:49 |
Napadlo mě, že by se víkend 11.-12.3. mohl přesunout z Herlíkovic třeba do Pasek...? A do Herlíkovic jet, až si to tam vyjasní...
Miloš


První <   13   14   15   16   17   18   >